45542 Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 44x36 cm

Oidentifierad konstnär, olja på duk, monogramsignerad "CEB", 44 x 36 cm med ram
| Estimate | 300 - 400 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
| Shipping Fee (from) | 270 SEK |