45215 Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 35x45 cm

Oidentifierad konstnär, olja på pannå, fruktstilleben, signerad "Him -68", 35 x 45 cm med ram
| Estimate | 250 - 300 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
| Shipping Fee (from) | 270 SEK |