45585 Servisdelar, 24 delar, flintgods, "Willow", Gustavsberg

Servisdelar, 24 delar, flintgods, "Willow", tidigt 1900-tal, Gustavsberg
8 st tallrikar diameter 22,5 cm
8 st djupa tallrikar diameter 23,5 cm
8 st assietter diameter 17,5 cm
- Dimensions:Krackelyr, några delar med missfärgning, främst assietter, enstaka nagg kan förekomma
| Estimate | 300 - 400 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
| Shipping Fee (from) | 330 SEK |