45414 Spargris, lergods, 18/1900-tal, Höganäs

Spargris, oglaserat lergods, ca sekelskifte 18/1900-tal, Höganäs, längd 14,5 cm
- Condition:Ett öra med äldre , väl utförd, lagning
| Estimate | 250 - 300 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
| Shipping Fee (from) | 220 SEK |