45272 Vettar, 2 st, trä/kork, delvis äldre

Vettar, 2 st, bemålat trä samt kork, delvis äldre, längd 33 cm och mindre
- Condition:Bruksslitage, skador
| Estimate | 300 - 400 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
| Shipping Fee (from) | 270 SEK |