45265 Bakelitbestick, 52 delar, 1900-tal

Bestick, 52 delar, stål med skaft i ljus bakelit, ca 1900-talets mitt
- Condition:Bruksslitage, skador finns
| Estimate | 300 - 400 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
| Shipping Fee (from) | 270 SEK |