45358 Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 48x39 cm

Oidentifierad konstnär, olja på duk, motiv från Nyhavn, daterad 1966, otydligt signerad, mått med ram ca 48 x 39 cm
| Estimate | 300 - 400 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |