45360 Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 31x40 cm

Sigfrid Bengtsson, olja på pannå, blomsterstilleben med blommor i rund vas, signerad "G Bengtsson", mått med ram ca 31 x 40 cm
| Estimate | 250 - 300 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
| Shipping Fee (from) | 220 SEK |