45411 Bestick, 17 delar, "Hjärteblom", Åhléns

Bestick i rostfritt stål, 6+6+5 delar, matgafflar, matknivar samt matskedar, "Hjärteblom", 1970-tal, Åhléns
- Condition:Bruksslitage
| Estimate | 200 - 250 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
| Shipping Fee (from) | 220 SEK |