45421 Aftonväska, textil/gulmetall, 1900-tal, längd 18 cm

Aftonväska, svart textil med gulmetall, invändigt med sminkspegel, kam och näsduk, ca 1900-talets första hälft, mått 11 x 18 cm
- Condition:Smärre bruksslitage, en saknad dekorsten
| Estimate | 250 - 300 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
| Shipping Fee (from) | 220 SEK |