45455 Fohundar, figurin, 4 st, Kina, högsta 31 cm

Fohundar, figurin, 4 st, Kina, högsta 31 cm
- Condition:Nagg, skador
| Estimate | 300 - 400 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
| Shipping Fee (from) | 430 SEK |