45545 Lars Norrman, litografi, 349/360, signerad, 52x42 cm

Lars Norrman, litografi, signerad, numrerad 349/360, 52 x 42 cm med ram
| Estimate | 250 - 300 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
| Shipping Fee (from) | 270 SEK |