45549 Abraham Krol, etsning, 14/60, signerad, 57x50 cm

Abraham Krol, etsning, numrerad 14/60, signerad, mått med ram ca 57 x 50 cm
| Estimate | 250 - 300 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
| Shipping Fee (from) | 270 SEK |