45631 Fåtölj, trä/konstskinn, 00-tal

Snurrfåtölj med fotpall, stomme i trä, klädd i grönt konstläder, ca 2000-tal
Fåtöljens mått, ca
Höjd 102 cm
Sitthöjd 43 cm
Bredd 71 cm
- Condition:Smärre bruksslitage
| Estimate | 500 - 600 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |