45644 Byrå, furu, 80-tal, bredd 78 cm

Byrå med tre större och tre mindre lådor, furu, ca 1980-tal
Bredd 78 cm
Höjd 73 cm
Djup 40 cm
- Condition:Bruksslitage, skav, märken
| Estimate | 200 - 250 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |