45648 Skåp, Swedish Modern, alm, 40-tal, höjd 134 cm

Skåp, Swedish Modern, alm, 40-tal, höjd 134 cm
  • Skåp, Swedish Modern, alm, 40-tal, höjd 134 cm

Skåp, Swedish Modern, alm med intarsia, ca 1940-tal

Höjd 134 cm

Bredd 104 cm

Djup 40 cm

  • Condition:Bruksslitage, mindre skav, toppskiva med lackskador, halva bakstycket saknas

Estimate800 - 1,000 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)22.5%
Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK