45764 Jussi Taipaleenmäki, litografi, signerad, 90x64 cm

Jussi Taipaleenmäki, färglitografi, "Ungdomskällan", signerad, mått ca 90 x 64 cm
- Condition:Mindre hanteringsmärken
| Estimate | 200 - 250 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
| Shipping Fee (from) | 270 SEK |