45767 Nysilver, 11 delar, äggservis, sannolikt England, i etui

Nysilver, 11 delar, äggservis, tidigt 1900-tal,sannolikt England, i etui
- Condition:Bruksslitage, silversvärta
| Estimate | 250 - 300 SEK |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
| Shipping Fee (from) | 220 SEK |