23001 Karmstol, Gustaviansk stil, 1800-tal
Karmstol, Gustaviansk stil, 1800-tal, stomme bemålad i vitt och guld, sits, rygg och armstöd senare omklädda i grön textil,
Höjd 91 cm
Sitthöjd 44 cm
- Skick:Bruksslitage, färgskav
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |