27426 Bordspendyl, metall/porslin, höjd 53 cm
Bordspendyl, gulmetall med infälld porslinsbricka, 1900-tal, nyckel finns, höjd ca 53 cm
- Skick:Porslinsdekor med lagning, tillsynes fungerande
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 550 SEK |