45265 Bakelitbestick, 52 delar, 1900-tal

Bestick, 52 delar, stål med skaft i ljus bakelit, ca 1900-talets mitt
- Skick:Bruksslitage, skador finns
| Värdering | 300 - 400 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| Fraktavgift (från) | 270 SEK |