45414 Spargris, lergods, 18/1900-tal, Höganäs

Spargris, lergods, 18/1900-tal, Höganäs
  • Spargris, lergods, 18/1900-tal, Höganäs

Spargris, oglaserat lergods, ca sekelskifte 18/1900-tal, Höganäs, längd 14,5 cm

  • Skick:Ett öra med äldre , väl utförd, lagning

Värdering250 - 300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)220 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18