45481 Kaffeservis, 22 delar, "Blå Blom", Gustavsberg

Kaffeservis, 22 delar, "Blå Blom", Gustavsberg
  • Kaffeservis, 22 delar, "Blå Blom", Gustavsberg

6 st kaffekoppar

7 st kaffefat

7 st assietter

Sockerskål och gräddkanna

  • Skick:Bruksslitage, ställvis hårdare, smuts, två kaffefat med små nagg

Värdering250 - 300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)430 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18