45537 Matbord, teak, 60-tal, VV Möbler, Spöttrup, Danmark

Matbord, teak, 60-tal, VV Möbler, Spöttrup, Danmark
  • Matbord, teak, 60-tal, VV Möbler, Spöttrup, Danmark

Matbord, teakfanér, centrummonterade ben ca 1960-tal, VV Møbler, Spøttrup, Danmark, brännmärkt, 100-198 cm

Diameter 100 cm

2 st Iläggsskivor á 49 cm

Höjd 71 cm

  • Skick:Bruksslitage

Värdering4 000 - 5 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18