45537 Matbord, teak, 60-tal, VV Möbler, Spöttrup, Danmark

Matbord, teakfanér, centrummonterade ben ca 1960-tal, VV Møbler, Spøttrup, Danmark, brännmärkt, 100-198 cm
Diameter 100 cm
2 st Iläggsskivor á 49 cm
Höjd 71 cm
- Skick:Bruksslitage
| Värdering | 4 000 - 5 000 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |