45643 Bokhylla, funkis, bemålat trä, bredd 130 cm

Bokhylla, funkis, bemålat trä, bredd 130 cm
  • Bokhylla, funkis, bemålat trä, bredd 130 cm

Bokhylla med skåpsdel, funkis, sannolikt björk, ca 1930/40-tal, senare renoverad och målad grå

Bredd 130 cm

Djup 26 cm

Höjd 85 cm

  • Skick:Bruksslitage, mindre skav

Värdering500 - 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18