45647 Byrå, engelsk stil, mahogny, 1900-tal, höjd 105 cm

Byrå med sex lådor, engelsk stil, fanerad i mahogny, beslag i mässing, 1900-talets andra hälft, en nyckel finns
Höjd 105 cm
Bredd 72 cm
Djup 39 cm
- Skick:Smärre bruksslitage
| Värdering | 500 - 600 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |