45648 Skåp, Swedish Modern, alm, 40-tal, höjd 134 cm

Skåp, Swedish Modern, alm med intarsia, ca 1940-tal
Höjd 134 cm
Bredd 104 cm
Djup 40 cm
- Skick:Bruksslitage, mindre skav, toppskiva med lackskador, halva bakstycket saknas
| Värdering | 800 - 1 000 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |