45707 Karmstolar, Bauhaus, stålrör, trä och rotting, Italien

Karmstolar, Bauhaus, kromade stålrör, vitlackerat trä och flätad rotting, ca 1990-tal, Italien
Höjd 81 cm
Höjd 46 cm
Bredd 60 cm
- Skick:Bruksslitage, skav, fläckar, två stolar med nedsutten sits
| Värdering | 500 - 600 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |