45767 Nysilver, 11 delar, äggservis, sannolikt England, i etui

Nysilver, 11 delar, äggservis, sannolikt England, i etui
  • Nysilver, 11 delar, äggservis, sannolikt England, i etui

Nysilver, 11 delar, äggservis, tidigt 1900-tal,sannolikt England, i etui

  • Skick:Bruksslitage, silversvärta

Värdering250 - 300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)220 SEK

Måndag 13-19

Tisdag 13-18

Onsdag 13-18