21831 Bord, med klaffar, 1900-talets första hälft

126a_8db13dbd51f1280_med.jpeg
  • 126a_8db13dbd51f1280_sm.jpeg
  • 126b_8db13dbd555f5fd_sm.jpeg
  • 126c_8db13dbd5b9d249_sm.jpeg
  • 126d_8db13dbd576e5df_sm.jpeg
  • 126e_8db13dbd55e7182_sm.jpeg
Bord, med klaffar, 1900-talets första hälft, mått med klaffar 114x64 cm, höjd 73 cm
  • Skick:Bruksslitage, skav, repor

Värdering250 - 300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK