21866 Gökur, skuret trä, tidigt 1900-tal
Gökur, skuret trä, furu, visare av skuret ben, lod i form av kottar, ca tidigt 1900-tal
- Skick:Ej funktionstestat, övre dekorelement löst, mindre skador
Värdering | 350 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 430 SEK |