21866 Gökur, skuret trä, tidigt 1900-tal

157a_8db13de3e0ed444_med.jpeg
  • 157a_8db13de3e0ed444_sm.jpeg
  • 157b_8db13de3e2f2256_sm.jpeg
  • 157c_8db13de3e609192_sm.jpeg
  • 157d_8db13de3e292955_sm.jpeg
  • 157e_8db13de3e69ff77_sm.jpeg
  • 157f_8db13de3e7aa722_sm.jpeg
  • 157g_8db13de3e1f318b_sm.jpeg

Gökur, skuret trä, furu, visare av skuret ben, lod i form av kottar, ca tidigt 1900-tal

  • Skick:Ej funktionstestat, övre dekorelement löst, mindre skador

Värdering350 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)430 SEK