21697 Gabriel Burmeister, vas, 1900-talets första hälft, höjd 16,5 cm

25a_8db1388875f02aa_med.jpeg
  • 25a_8db1388875f02aa_sm.jpeg
  • 25b_8db138887784412_sm.jpeg
  • 25c_8db138887473c5c_sm.jpeg
  • 25d_8db10cc910362ab_sm.jpeg
  • 25e_8db10cc90df7deb_sm.jpeg
  • 25f_8db10cc90abc500_sm.jpeg

Gabriel Burmeister, vas, 1900-talets första hälft, höjd ca 16,5 cm

  • Skick:Mynning med två nagg

Värdering250 - 300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)220 SEK