21707 Georg Jensen, årsskedar, 8 st, förgyllt silver, med askar
Georg Jensen, årsskedar, förgyllt silver, dekor av emalj, 8 st, med askar, skedarnas vikt 362 gram
- Skick:Visst hanteringsslitage
Värdering | 1 800 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |