21833 Karmstol, 1950-tal

128a_8db13dbf0c24677_med.jpeg
  • 128a_8db13dbf0c24677_sm.jpeg
  • 128b_8db13dbf0de99a5_sm.jpeg
  • 128c_8db13dbf0ddd143_sm.jpeg
  • 128d_8db13dbf0c56567_sm.jpeg

Karmstol, stomme i bok, sits och rygg klädda med blå textil, 1950-tal

Höjd 76 cm

Sitthöjd 44 cm

Bredd 56 cm

  • Skick:Bruksslitage

Värdering250 - 300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK