21833 Karmstol, 1950-tal
Karmstol, stomme i bok, sits och rygg klädda med blå textil, 1950-tal
Höjd 76 cm
Sitthöjd 44 cm
Bredd 56 cm
- Skick:Bruksslitage
Värdering | 250 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |