23007 Kristallkrona, mässing/prismor, 1900-tal, höjd 95 cm
Kristallkrona, stomme i mässing, behängd med prismor, ca 1900-talets mitt, höjd ca 95 cm
- Skick:En ljushållare av (medföljer), några lösa prismor
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |