21837 Stor koppargryta, höjd 24 cm, diameter 37 cm
Stor koppargryta, höjd ca 24 cm, diameter ca 37 cm
- Skick:Bruksslitage, bucklor
Värdering | 250 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 330 SEK |