21723 Wilhelm Kåge, kryddburkar, 5 st, "Pyro", högsta 18 cm
Wilhelm Kåge, kryddburkar, 5 st, "Pyro", högsta ca 18 cm
- Skick:Krackelyr, lock med slitage
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 430 SEK |