24601 Fiskgryta, rostfritt stål, längd 50 cm
Fiskgryta, rostfritt stål, längd ca 50 cm
- Skick:Bruksslitage, repor
Värdering | 150 - 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 330 SEK |