24427 Kaffekvarn, Peugeot Frères, Frankrike
Kaffekvarn, trä/metall, 1900-talets första hälft, Peugeot Ferres, Frankrike, höjd 21 cm
- Skick:Bruksslitage
Värdering | 150 - 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 220 SEK |