24434 Kaffekvarn, vägghängd, Zassenhaus, höjd 39 cm
Kaffekvarn, vägghängd, 1900-talets första hälft, Zassenhaus, Tyskland, höjd 39 cm
- Skick:Bruksslitage
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |