24701 Slipsar, 23 st, Hugo Boss, bl a vintage

24701a_8db547294362115_med.jpeg
  • 24701a_8db547294362115_sm.jpeg
  • 24701b_8db522851bde3b6_sm.jpeg
  • 24701c_8db52285159b8c0_sm.jpeg
  • 24701d_8db522850223614_sm.jpeg
  • 24701e_8db522851566f71_sm.jpeg

Slipsar, 23 st, Hugo Boss, bl. a. vintage

  • Skick:Bruksslitage, fläckar och mindre skador kan förekomma

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)270 SEK