25021 Äldre porslin, 21 delar, bl a Grön Anna

25021a_8db5d1d797e8b5f_med.jpeg
  • 25021a_8db5d1d797e8b5f_sm.jpeg
  • 25021b_8db5d1d798d82dc_sm.jpeg
  • 25021c_8db5d1d78efe8ba_sm.jpeg
  • 25021d_8db5d1d797c1acb_sm.jpeg
  • 25021e_8db5d1d75396549_sm.jpeg
  • 25021f_8db5d1d7a01d439_sm.jpeg
  • 25021g_8db5d1d774362d5_sm.jpeg

Äldre porslin, 21 delar, bl a Grön Anna

  • Skick:Nagg, krackelyr

Värdering200 - 300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK