25106 Certina, 34 mm, 18k guld, 90-tal

25106a_8db5f674256ed3d_med.jpeg
  • 25106a_8db5f674256ed3d_sm.jpeg
  • 25106b_8db5f67426f0a1f_sm.jpeg
  • 25106c_8db5f67425da303_sm.jpeg
  • 25106d_8db5f67426005c9_sm.jpeg
  • 25106e_8db5f67425dbe7c_sm.jpeg
  • 25106f_8db5f6742625b2a_sm.jpeg

Herrarmbandsur, Certina 34 mm, 18k guld, referens EOL158.9289.68, ca 1990-tal

Ca 34 mm exkl. krona (39 mm lug-to-lug), 18k guld, monocoqueboett, ej signerad krona, safirglas

Guldfärgad tavla, applicerade stavindex, datumvisning kl. 3, guldfärgade visare med lysmassa

Quartz, kaliber Certina -

Monterat svart läderband med krokodilprägling, 18 mm, ej original, medföljer original Certina-läderband i svart läder

Tillbehör

Kommer med original Certina-ask

  • Skick:Ej fungerande (ej testad med nytt batteri)

Värdering3 200 - 3 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)220 SEK