25107 IWC, Flatline, 33 mm, 18k guld, 70-tal

25107a_8db5f672564865b_med.jpeg
  • 25107a_8db5f672564865b_sm.jpeg
  • 25107b_8db5f672522ff14_sm.jpeg
  • 25107c_8db5f6725324255_sm.jpeg
  • 25107d_8db5f67251556a8_sm.jpeg
  • 25107e_8db5f672524df62_sm.jpeg
  • 25107f_8db5f6725b167a1_sm.jpeg
  • 25107g_8db5f674fc02889_sm.jpeg
  • 25107g_8db5f67258a9489_sm.jpeg

Herrarmbandsur, IWC Flatline Quartz, 33 mm, rostfritt stål, ca 1977

Ca 33 mm exkl. krona (38,5 mm lug-to-lug), 18k guld, klämboett, bakboett med gravyr "Brio 36 år1977", signerad krona, safirglas

Ljus tavla, applicerade stavindex i guld/svart, datumvisning kl. 3, guldfärgade visare med svart dekor

Quartz, kaliber IWC 2250

Svart läderband, 18 mm, ej original

  • Skick:Ej fungerande, ej testad med nytt batteri

Värdering4 500 - 5 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)180 SEK