25022 Kanna och skål, koppar, kronmärkta, 18/1900-tal, höjd 27 cm och mindre
Kanna och skål, koppar, kronmärkta, 18/1900-tal, höjd 27 cm och mindre
Kanna, märkt "10K.I.15" och "K7", höjd ca 17 cm
Skål med hänklar, märkt "10 K", höjd ca 14,5 cm, diameter ca 23,5 cm
- Skick:Bucklor, bristningar, smuts
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 330 SEK |