24940 Konstglas, vaser, skålar, bl a RBA, 6 delar, högsta 29 cm
Konstglas, vaser, skålar, bl. a. RBA Konstglas, flertalet signerade, 6 delar, högsta 29 cm
- Skick:Rosa/blå-vas med repor
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 430 SEK |