24972 Lisa Larson, tekoppar med fat, 4 delar, "Matilda", Gustavsberg
Lisa Larson, tekoppar med fat, 4 delar, "Matilda", Gustavsberg, kopparnas höjd 7 cm, fatens diameter 15,5 cm
- Skick:Hårdare bruksslitage, en kopp med undernagg
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |