24883 Matgrupp, 9 delar, ek, 2000-tal, längd 242-342 cm

24883a_8db5d19686aedb5_med.jpeg
  • 24883a_8db5d19686aedb5_sm.jpeg
  • 24883b_8db5d19682eb804_sm.jpeg
  • 24883c_8db5d1969332057_sm.jpeg
  • 24883d_8db5d196a0d3a04_sm.jpeg
  • 24883e_8db5d1969a467fa_sm.jpeg

Matgrupp, bord med iläggsskivor samt 8 st stolar med stoppad rygg och sits, massiv ek, ca 2000-tal

Mått, bord, ca

Längd 242-292 cm (medföljer också en egengjord ilägsskiva i spånskiva som gör att bordet kan bli 342 cm)

Bredd 100 cm

Höjd 75 cm

Mått, stolar, ca

Höjd 95 cm

Sitthöjd 45 cm

  • Skick:Bruksslitage

Värdering1 500 - 2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK