24928 Plastburkar, retro, 15 st, bl a Nilsjohan, högsta 16,5 cm
Plastburkar, retro, 15 st, bl. a. flertalet Nilsjohan Bella-burken/Sally, högsta ca 16,5 cm
- Skick:Repor, bruksslitage, missfärgning
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 430 SEK |