25039 Skålar, fat, 28 delar, Kina

25039b_8db5d1cef0a71d2_med.jpeg
  • 25039b_8db5d1cef0a71d2_sm.jpeg
  • 25039a_8db5d1cc14847d4_sm.jpeg
  • 25039c_8db5d1cacf50105_sm.jpeg
  • 25039d_8db5d1ca765300d_sm.jpeg
  • 25039e_8db5d1ca20b0e52_sm.jpeg
  • 25039f_8db5d1ca5689c50_sm.jpeg
  • 25039g_8db5d1caa3cbb16_sm.jpeg
  • 25039h_8db5d1d40ee9621_sm.jpeg
  • 25039i_8db5d1ce45f4ba2_sm.jpeg
  • 25039j_8db5d1ca35d53a1_sm.jpeg
  • 25039k_8db5d1ca5d9fdf8_sm.jpeg

Skålar, fat, 28 delar, Kina, största diameter 17,5 cm

  • Skick:Flertalet med nagg, sprickor, någon häftad lagning

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)430 SEK